• همه بازی ها
  • بازی های زنده
  • تمام شده ها
  • شروع نشده ها
پریمیر لیگ انگلیس
۱۲:۳۰ لیورپول - سوانسی سیتی
۱۵:۰۰ بورنموث - واتفورد
۱۵:۰۰ کریستال پالاس - اورتون
۱۵:۰۰ میدلزبورو - وست هام
۱۵:۰۰ استوک سیتی انگلیس - منچستر یونایتد
۱۵:۰۰ وست برومویچ - ساندرلند
۱۷:۳۰ منچستر سیتی - تاتنهام
چمپیون شیپ انگلیس
۱۲:۳۰ کوئینز پارک - فولام
۱۵:۰۰ استون ویلا - پرستون
۱۵:۰۰ بلکبرن - بیرمنگام
۱۵:۰۰ کاردیف سیتی - برتون
۱۵:۰۰ داربی - ریدینگ
۱۵:۰۰ هادرزفیلد - ایپسویچ
۱۵:۰۰ نیوکاسل - روترهام یونایتد
۱۵:۰۰ نورویج سیتی - ولوز
۱۵:۰۰ ناتینگهام - بریستول سیتی
۱۵:۰۰ ویگان - برنتفورد
۱۷:۳۰ بارنزلی - لیدز
لیگ ۱ انگلیس
۱۵:۰۰ بردفورد - میلوال
۱۵:۰۰ چارلتون اتلتیک - اسکانتورپ یونایتد
۱۵:۰۰ چسترفیلد - ویمبلدون
۱۵:۰۰ کاونتری - فلیت وود
۱۵:۰۰ ام کی دونز انگلیس - نورث همپتون
۱۵:۰۰ راچدیل - آکسفورد یونایتد
۱۵:۰۰ شفیلد یونایتد - گلینگهام
۱۵:۰۰ شروزبری - اولدهم اتلتیک
۱۵:۰۰ ساتند یونایتد - بولتون
۱۵:۰۰ سویندون - پیتربرو یونایتد
۱۵:۰۰ والسال - برستول رورز
لیگ ۲ انگلیس
۱۵:۰۰ اکرینگتون - کارلایل
۱۵:۰۰ بارنت - نیوپورت کانتی
۱۵:۰۰ بلک پول - یوویل
۱۵:۰۰ کمبریج یونایتد - منزفیلد تون
۱۵:۰۰ چلتنهام - پلیموث
۱۵:۰۰ کرولی - پرتزموث
۱۵:۰۰ دونکستر - کرو
۱۵:۰۰ اکستر سیتی - کولچستر یونایتد
۱۵:۰۰ گریمزبی تاون - ناتس کانتی
۱۵:۰۰ هارتل پول انگلیس - استونیج
۱۵:۰۰ لیتون ارینت - مورکمب
۱۵:۰۰ وایکام - لوتن تون
لا شامپیونه فرانسه
۱۵:۵۹ نانت - پاریسن ژرمن
۱۹:۰۰ دیژون - لیل
۱۹:۰۰ متز - مون‌ پلیه
۱۹:۰۰ بوردو - تولوز
۱۹:۰۰ گوینگمپ - رن
۱۹:۰۰ کان - نانسی
لیگ ۲ فرانسه
۱۴:۰۰ لنز - نیم
بوندسلیگا آلمان
۱۴:۳۰ آگسبورگ - هوفنهایم
۱۴:۳۰ دارمشتات - مونشن گلادباخ
۱۴:۳۰ شالکه 04 - انگولشتات
۱۴:۳۰ وردربرمن - بورسیا دورتموند
۱۴:۳۰ ولفزبورگ - هامبورگ
۱۷:۳۰ لایپزیگ - اینتراخت فرانکفورت
اردیویژه هلند
۱۷:۳۰ الکمار هلند - اسپارتا روتردام
۱۸:۴۵ دن هاخ - زول
۱۸:۴۵ فاینورد - ولم تلبورخ
۱۹:۴۵ گرونخن - وتسه آرنهم
لیگ برتر بلژیک
۱۷:۰۰ کورتریک - Zulte Waregem
۱۹:۰۰ Mouscron Peruwelz - KSC Lokeren
۱۹:۰۰ رد استار - KV Oostende
۱۹:۳۰ یوپن - گنک بلژیک
دوستانه بین المللی
۰۸:۰۰ پایان Slovenia(U18) ۳ - ۰ Bulgaria(U18) ۱ - ۰
۱۰:۱۵ ۲۰ Latvia(U18) ۰ - ۱ Slovakia(U18)
۱۵:۵۹ Netherlands Women's(U19) - Switzerland Women's(U19)
دوستانه باشگاهی
۰۴:۳۰ پایان Adelaide Olympic ۲ - ۲ Adelaide Comets FC ۱ - ۱
۰۶:۳۰ پایان South Melbourne ۱ - ۱ Canberra Olympic ۱ - ۰
۰۷:۰۰ پایان Brisbane Olympic United FC ۳ - ۱ Gold Coast City ۲ - ۱
۰۷:۰۰ پایان Western Pride ۱ - ۲ Brisbane Wolves ۰ - ۰
۰۷:۰۰ پایان Bonnyrigg White Eagles ۰ - ۰ Sydney Olympic ۰ - ۰
۰۸:۰۰ پایان Souths United ۰ - ۵ Brisbane Strikers ۰ - ۳
۰۸:۰۰ پایان Logan Lightning ۳ - ۲ Southside Eagles ۰ - ۰
۰۸:۳۰ پایان Salisbury United ۲ - ۳ Eastern United ۰ - ۱
۰۸:۳۰ پایان Poet Adelarde Pirates ۰ - ۳ Seaford Rangers ۰ - ۱
۰۸:۳۰ پایان Springvale White Eagles ۱ - ۵ Kingston City ۰ - ۵
۰۸:۳۰ پایان Mohammedan SC(IND) ۰ - ۲ Southern Samity ۰ - ۱
۰۹:۰۰ ۸۷ FK Slavoj Vysehrad ۱ - ۳ Viktoria Zizkov ۱ - ۲
۰۹:۰۰ نامعلوم Pine Hills ۰ - ۰ University of Queensland
۰۹:۲۰ ۵۸ Peninsula Power ۲ - ۱ Brisbane City SC ۰ - ۱
۰۹:۳۰ ۵۱ North Star ۴ - ۰ Pine Rivers ۴ - ۰
۰۹:۳۰ ۴۹ Fotbal Trinec ۰ - ۰ Odra Petrkovice ۰ - ۰
۱۰:۰۰ ۳۴ 1. FC Tatran Presov ۱ - ۰ MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas
۱۰:۰۰ ۳۴ Sparta Praha ۱ - ۰ Teplice
۱۰:۰۰ ۳۴ Ruch Chorzow ۲ - ۰ Odra Opole
۱۰:۰۰ ۳۴ Rozwoj Katowice ۱ - ۰ Garbarnia Krakow
۱۰:۰۰ ۳۴ Banik Ostrava ۱ - ۱ Gornik Zabrze
۱۰:۰۰ ۳۴ Zaglebie Sosnowiec ۰ - ۰ Polonia Bytom
۱۰:۰۰ ۳۴ Baltyk Gdynia ۰ - ۱ Olimpia Grudziadz
۱۰:۰۰ ۳۵ MTK Hungaria FC ۱ - ۰ Szigetszentmiklosi
۱۰:۰۰ ۳۵ HNK Cibalia ۰ - ۰ Szombathelyi Haladas
۱۰:۰۰ ۳۵ New Young's ۰ - ۰ Blue Star
۱۰:۰۰ نامعلوم FC Shakhtar Donetsk ۰ - ۰ Cracovia Krakow
۱۰:۰۰ نامعلوم Stal Dniprodzerzhynsk(U21) ۰ - ۰ Olimpic Donetsk
۱۱:۰۰ Lyngby - HIK
۱۱:۰۰ Vaduz - Chur 97
۱۱:۰۰ AIK Solna - Vasalunds IF
۱۱:۰۰ HNK Gorica - Radnik Sesvete
۱۱:۰۰ MKS Kluczbork - GKS Belchatow
۱۱:۰۰ Stal Mielec - Korona Kielce
۱۱:۰۰ Pogon Siedlce - KS Legionovia Legionowo
۱۱:۰۰ FK Senica - Opava
۱۱:۰۰ FC Dnipro Dnipropetrovsk (U21) - PFC Oleksandria(U21)
۱۱:۰۰ CSKA Sofia - Basel
۱۱:۳۰ National Sebis - ACS Poli Timisoara
۱۲:۰۰ FC Erzgebirge Aue - FK Banik Sokolov
۱۲:۰۰ AC Horsens - Randers FC
۱۲:۰۰ Esbjerg FB - Fredericia
۱۲:۰۰ FC Kobenhavn - Halmstads
۱۲:۰۰ Belgrano - Instituto
۱۲:۰۰ FSV Frankfurt - SV Elversberg
۱۲:۰۰ MFK Karvina - MFK Ruzomberok
۱۲:۰۰ Sport Podbrezova - Vitkovice
۱۲:۰۰ SG Essen-Schonebeck Women's - Arminia Bielefeld Women's
۱۲:۰۰ NK Split - Val Kaštel Stari
۱۲:۰۰ Monchengladbach AM. - Fortuna Koln
۱۲:۰۰ Steinkjer FK - Levanger FK
۱۲:۳۰ St. Pauli - Zurich
۱۲:۳۰ Hansa Rostock - Hertha BSC Berlin Am
۱۳:۰۰ Preuben Munster - Bochum
۱۳:۰۰ Ranheim IL - Ostersunds FK
۱۳:۰۰ Union Berlin - Dukla Praha
۱۳:۰۰ VfL Osnabruck - Arminia Bielefeld
۱۳:۰۰ SV Wehen Wiesbaden - Wurzburger Kickers
۱۳:۰۰ Jonkopings Sodra IF - Husqvarna FF
۱۳:۰۰ Heidenheimer - SG Sonnenhof Grobaspach
۱۳:۰۰ Brondby - Hvidovre IF
۱۳:۰۰ Kapfenberg Superfund - SV Ried
۱۳:۰۰ Sogndal - Floro
۱۳:۰۰ Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa - Lech Poznan
۱۳:۰۰ Rapid Wien - SC Wiener Neustadt
۱۳:۰۰ SC Freiburg Women's - FC Metz Women's
۱۳:۰۰ Zalaegerszeg TE - NK Maribor
۱۳:۰۰ Carl Zeiss Jena - Chemnitzer
۱۳:۰۰ Holstein Kiel - ETSV Weiche Flensburg
۱۳:۰۰ YF Juventus Zurich - FC Schaffhausen
۱۳:۰۰ SC Verl - Eintracht Norderstedt
۱۳:۰۰ Slavia Praha - Viktoria Zizkov
۱۳:۰۰ Sparta Praha - Usti nad Labem
۱۳:۳۰ C. A. Bizertin - Esperance Sportive Zarzis
۱۳:۳۰ Renate AC Youth - Pro Piacenza Youth
۱۴:۰۰ Hannover 96 - Sportfreunde Lotte
۱۴:۰۰ Sturm Graz - Domzale
۱۴:۰۰ Gazovik Orenburg - FK Inter Baku
۱۴:۰۰ FC Koper - NK Lokomotiva Zagreb
۱۴:۳۰ Wohlen - CSKA Moscow
۱۵:۰۰ Dijon B - ES Troyes AC B
۱۵:۰۰ TSV Alemannia Aachen - Hamm RM Benfica FC
۱۵:۵۹ Racing Besancon - Sochaux B
۱۷:۰۰ St. Gallen - Karlsruher SC
۱۷:۰۰ Dynamo Kyiv - St. Pauli
۱۷:۳۰ FK Zalgiris Vilnius - Wigry Suwalki
۲۰:۰۰ Colon - Patronato Parana
۲۰:۰۰ Velez Sarsfield - Sarmiento Junin
۲۰:۱۵ Vasco da Gama(RJ) - River Plate
۲۰:۱۵ Pigotts Bullets FC - Tryum
۲۱:۰۰ Cerro Porteno - Marathon
۲۳:۰۰ Corinthians Paulista (SP) - Sao Paulo
۲۳:۰۰ Liberta - Glanvilles FC
۲۳:۳۰ Colo Colo - Sporting Cristal